€ 13000-15000

Dam pracę w Niemczech jako spawacz MAG lub TIG Berlin lub blisko granicy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 9 lipca 2019 12:19

Firma przemysłowa z Berlina poszukuje od zaraz doświadczonych spawaczy MAG, TIG do podjęcia pracy w Niemczech przy spawaniu elementów. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Zadania:

spawanie metodą MAG i/lub TIG (spawanie konstrukcji stalowych, części do maszyn rolniczych, rur- w zależności od oferty)
praca na podstawie rysunku technicznego
dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
Wymagania:

doświadczenie jako spawacz MAG i/lub TIG
mile widziane ważne certyfikaty spawalnicze
znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
możliwość wyjazdu własnym samochodem
gotowość do podjęcia pracy ’od zaraz’
Zapewniamy:

zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
wynagrodzenie około 16-17 EUR netto/h (12-14 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 50-60 EUR netto za każdy przepracowany dzień)
zorganizowanie zakwaterowania
kontakt z biurem w języku polskim
nie prowadzimy Zeitkonta
oferujemy dodatki branżowe do pensji podstawowej
wyrównania po 9 miesiącach pracy
premie za polecenie pracowników

TEL: 519 736 191 lub 576 040 707

ID ogłoszenia: 2125d1f4f6f7467c