€ 12,000.00

Galwanizer od zaraz dam pracę w Niemczech z językiem niemieckim, Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 09:29

Firma z Frankfurtu nad Menem poszukuje od zraz galwanizerów z komunikatywną znajomością języka do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz. Ogłoszenie adresowane do osób z doświadczeniem.

Obowiązki

• obróbka galwaniczna/obsługa urządzeń galwanicznych
• obróbka metalu
• prace szlifierskie

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie na powyższym stanowisku
• mile widziany wyjazd własnym samochodem

Oferujemy

• zatrudnienie na warunkach niemieckich
• atrakcyjne wynagrodzenie 10,62-11,80 euro/godz. brutto + 20,00 – 30,00 euro diety dziennej
• dodatki branżowe od 6 tygodnia pracy
• zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę
• składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
• zaliczki wypłacane co tydzień
• brak Zeitkonta
• możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
• ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami :+ 48 519 736 191

ID ogłoszenia: 5865e565fa267e53