€ 15,000.00

Niemcy praca jako elektryk budowlany lub przemysłowy, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Opublikowany: 3 czerwca 2019 11:53

Od zaraz w rejonie Frankfurtu nad Menem do podjęcia ciekawa praca w Niemczech na stanowisku elektryka przemysłowego lub budowlanego. Zatrudnienie przy wykonywaniu instalacji zgodnie z dokumentacją techniczną.

Zadania:

wykonywanie instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
montaż gniazdek, przełączników oraz inne prace elektryczne
dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania:

doświadczenie w pracy jako elektryk (mile widziane posiadanie doświadczenie zawodowego w pracy w Niemczech)
wykształcenie kierunkowe
znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
możliwość wyjazdu własnym samochodem mile widziana

Zapewniamy:

zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę (ubezpieczenie od pierwszego dnia trwania umowy, pełne składki, dostęp do niemieckich świadczeń)
wynagrodzenie 12,50 EUR netto na godzinę oraz dietę w wysokości 60 EUR brutto za każdy przepracowany dzień
pomoc w organizacji zakwaterowania (wyjeżdżając otrzymujesz adres zakwaterowania, pod który się udajesz)
kontakt z biurem w języku polskim (nie zostajesz pozostawiony sam sobie, zawsze udzielimy Ci niezbędnego wsparcia)
brak zeitkonta
premie za polecenie pracownika
podwyżki dla stałych pracowników

Kontakt: +48 519 736 191 lub +48 576 040 707

ID ogłoszenia: 2735cf11533f1ce8