€ 1886 brutto mc

Dla par bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji zabawek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2019 21:19

Do atrakcyjnej pracy w Niemczech poszukiwane osoby na produkcji zabawek. Oferta dla par bez znajomości języka w Düsseldorf aktualna od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 1886 Eur brutto miesięcznie + dodatek mieszkaniowy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa i monotonna praca na jednym z etapów produkcji zabawek;
  • obowiązkiem pracownika będzie ręczne montowanie zabawek z tworzyw sztucznych;
  • kontrola jakości, a także pakowanie produktów gotowych.

Wymagania:

  • możliwość natychmiastowego podjęcia pracy w Niemczech;
  • umiejętność pracownia w grupie;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • sprawność manualna;
  • samodzielność;
  • nie wchodzenie w konflikty;
  • elastyczność oraz niezawodność.

Oferujemy:

  • zgrany zespół współpracowników;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • stabilne i dobre warunki zatrudnienia;
  • młody, zgrany i zawsze pomocny zespół;
  • zakwaterowanie odpłatnie w cenie 300 Eur miesięcznie od osoby albo 500 Eur od pary;
  • pracę 5 dni w tygodniu po 8 godzin;
  • bonusy i premie, np. comiesięczny dodatek mieszkaniowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem nr. ref.: produkcja-zabawek/04/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-produkcja-zabawek-dusseldorf-2019/

ID ogłoszenia: 8555ca60a6725acb