€ od 13,50 brutto/h

Na magazynie hurtowni AGD od zaraz praca Niemcy 2020 bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2020 16:49

Bez znajomości języka poszukiwani od zaraz magazynierzy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie dla Polaków na magazynie hurtowni AGD z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w miejscu pracy, czyli układanie dokumentów, wycieranie półek;
  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem i wysyłanie zamówień;
  • pracownik będzie również przyjmował dostawy na magazyn, wprowadzał dane do systemu komputerowego, a także obsługiwał wózek paletowy i skaner;
  • zadaniem będzie także współpraca z innymi działami firmy oraz z kurierami;
  • wykonywanie innych zadań, które będą zlecane przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • umiejętność wykonywania bezkonfliktowej pracy w zespole;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane uprawnienia do obsługiwania wózków widłowych;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe – płatne przelewem na konto;
  • pomoc polskiego opiekuna;
  • szkolenie pracownicze oraz trening;
  • strój służbowy;
  • bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu pracowniczym;
  • niemiecką umowę na czas określony z możliwością jej przedłużenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: arbeitbeiuns@fastmail.de z podaniem numeru referencyjnego: ma/b/08/20

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-agd-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 9435f354edbcded7