€ 2200 brutto/mc

Dla par od zaraz oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu kawy bez języka Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 7 stycznia 2021 18:04

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie dla par w Berlinie bez znajomości języka 2021.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2200 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy ręcznym pakowaniu zestawów promocyjnych z kawą;
  • zadaniem pracownika będzie składanie opakowań, a także kompletowanie produktów i zamykanie zestawów.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz nawet niewielkie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • solidne, zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • pracę przez 5 dni w tygodniu po 8 godzin na zmianę;
  • ubezpieczenie pracownicze zarówno dla pracownika, jak i jego rodziny;
  • próbną niemiecką umowę o prace na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu robotniczym.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Pakowanie kawy, Berlin STYCZEŃ_21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-pakowanie-kawy-dla-par-berlin/

ID ogłoszenia: 5485ff728f89c4ea