€ 8,50 € za godzinę brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory winogron od zaraz Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2016 22:09

Plantacja w Bonn poszukuje pracowników bez znajomości języka do zbiorów winogron. Sezonowa praca w Niemczech od zaraz z zakwaterowaniem darmowym zapewnionym na gospodarstwie.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Miejsce zatrudnienia: Bonn.

Wynagrodzenie: 8,50 euro za godzinę brutto.

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona będzie odpowiadała za ścinanie kiści winogron z pomocą niewielkiego sekatora. Należy zachować stosowną ostrożność i delikatnie ścinać kiście tak, aby nie uszkadzać owoców.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od początku września do połowy listopada;
  • siła fizyczna – możliwość przenoszenia skrzynek;
  • delikatność, rozwaga i ostrożność;
  • samodyscyplina;
  • motywacja do odpowiedzialnego wykonywania obowiązków.

Oferujemy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania na czas umowy;
  • pracę również dla studentów – do końca września;
  • dużą liczbę godzin do wypracowania;
  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres

dringende@europe.com z dopiskiem w temacie wiadomości zbiorywinogron9/16

CV w języku niemieckim przyśpieszy proces rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-od-zaraz-przy-zbiorze-winogron-winobranie-2016-bonn/

ID ogłoszenia: 48557bcc54d3eaa3