€ 1400 euro netto miesięcznie

Od zaraz praca Niemcy w restauracji bez znajomości języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 15 grudnia 2016 22:28

Oferta zatrudnienia w restauracji z Frankfurtu nad Menem od zaraz. Praca w Niemczech jako pomoc kuchenna dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem bezpłatnym.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 1400 euro netto na miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca we włoskiej restauracji będzie polegała na sprzątaniu kuchni i baru oraz przygotowywaniu składników dań
  • zadaniem pracownika będzie pomoc w bieżących obowiązkach m.in. przygotowywaniu prostych dań, wycieraniu stolików oraz wydawaniu posiłków

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • ważna książeczka sanepidu

Oferujemy:

  • bezpłatne miejsce do zamieszkania na zapleczu restauracji
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • wyżywienie gratis
  • pracę na cały etat
  • dodatki za godziny nadliczbowe

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych przedstawioną ofertą prosimy o wysyłanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pomoc kuchenna/01/17 na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com

W wiadomości należy zamieścić klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-pomoc-kuchenna-bez-jezyka-w-restauracji-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 69058530a974363e