€ 10,50 euro za godzinę brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech pokojówka od zaraz sprzątanie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 31 marca 2016 16:27

Poszukujemy osób do pracy w Niemczech przy sprzątaniu od zaraz. Zatrudnienie w hotelu z Berlina dla pokojówek bez znajomości języka niemieckiego. Doświadczenie nie jest wymagane.

Stanowisko: pokojówka.

Miejsce pracy: Berlin.

Stawka godzinowa: 10,50 euro za godzinę brutto.

Opis stanowiska pracy:
jest to praca w charakterze pokojówki. Obowiązkami na tym stanowisku będzie sprzątanie pokoi hotelowych po pobycie gości oraz przed ich przyjazdem. Sprzątanie obejmuje pokój, łazienkę i balkon. Oprócz tych zadań pracownik będzie uzupełniał artykuły higieniczne, zmieniał pościel i dostarczał świeże ręczniki.

Wymagania wobec pracownika:

  • duża kultura osobista;
  • schludny wygląd;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • znajomość języka niemieckiego będzie zaletą;
  • preferujemy osoby już mieszkające w Niemczech;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • duża dokładność i rzetelność.

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • bardzo dobre zarobki z dodatkami;
  • sprzęt potrzeby do sprzątania;
  • umowę z agencją z możliwością przedłużenia;
  • strój służbowy.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres mailowy. Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości: „Pokojówka w hotelu od zaraz, Berlin”.

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-sprzatanie-w-hotelu-pokojowka-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 53956fd3d511f156