€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech sprzątanie centrum handlowego od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 20 października 2015 02:22

Posiadamy wolne stanowiska w Berlinie dla kobiet bez doświadczenia. Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu centrum handlowego z podstawową znajomością języka. Oferta bez zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– porządkowanie ogólne korytarzy, toalet, schodów
– dokładne umycie podłogi
– obsługiwanie ręcznego urządzenia do czyszczenia posadzek
– szczegółowe zadania zostają przedstawione przy każdym zleceniu
– opróżnianie koszy na śmiecie
– itp.

Wymagania:
– zaplanowanie wyjazdu do Berlina od zaraz
– podstawowy język niemiecki jest obowiązkowy
– należy starannie wykonywać zadania
– samodzielnie wykonywane zadania
– radzenie sobie ze stresem
– wytrzymałość fizyczna
– elastyczność godzinowa
– dobre zdrowie
– bez nałogów

Oferujemy:
– strój roboczy
– niezbędne narzędzia oraz środki czyszczące
– pracę w pełnym wymiarze godzinowym
– podpisanie umowy o pracę na niemieckich warunkach
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do zgłaszania się poprzez maila: polnische-arbeiter@clerk.com z tematem: Sprzątanie centrum handlowego, Berlin.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-sprzataczek-sprzatanie-centrum-handlowego-berlin-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 426562596e2b9feb

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech sprzątanie centrum handlowego od zaraz Berlin”

  1. Jestem zainteresowana podjęciem pracy.Czy oferta je aktaktualna?