€ od 12,50 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu mieszkań, domów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 13 stycznia 2017 00:26

Atrakcyjna oferta stałego zatrudnienia przy sprzątaniu mieszkań i domów. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech z Hamburga dostępne od zaraz dla Polaków z podstawową znajomością niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,50 dla pracowników z umową o pracę, 14,50 dla osób z własną działalnością

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompleksowym sprzątaniu domów i mieszkań na zlecenie klienta
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie dobrych relacji ze zleceniodawcami

Wymagania:

  • terminowe wypełnianie obowiązków
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz umiejętność jazdy autem
  • status osoby niekaranej
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdolność pracy w grupie
  • posiadanie doświadczenia w sprzątaniu
  • uczciwość i sumienność
  • zaletą będzie posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki
  • możliwość wypracowywanie nadgodzin
  • pomoc polskiego koordynatora
  • wparcie w załatwianiu formalności
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • pomoc w znalezieniu mieszkania

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenie zawierające CV w języku niemieckim lub polskim należy przesłać na adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Od zaraz Niemcy praca sprzątanie domów i mieszkań, Hamburg

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-sprzatanie-domow-i-mieszkan-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 3695877d5b339bfd