€ 10,84 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu przekąsek Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2018 04:32

Możliwość zatrudnienia od zaraz w Kolonii na stanowisku pakowacza. Praca w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka przy pakowaniu słonych przekąsek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10,84 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na pakowaniu przekąsek
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości, obsługa urządzeń oraz zdejmowanie z linii gotowych opakowań i układanie ich w kartonowych pudełkach

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie na produkcji żywności
  • brak spóźnień
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • zdolność pracy w zespole
  • pełna samodzielność
  • szybkie uczenie się

Oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie w komfortowych warunkach z dostępem do darmowego internetu
  • atrakcyjne dodatki
  • szkolenia dla pracowników
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • opiekę konsultanta

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do przesyłania zgłoszeń z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy pakowaniu słonych przekąsek, Kolonia 2018”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-slonych-przekasek-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 8885a6ae60bd255b