€ 9,50 Euro/godz.

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na produkcji kanapek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 10 lutego 2016 19:41

Przetwórnia spożywcza zatrudni pracowników na produkcję kanapek od zaraz. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków przy prostych zadaniach. Zapewnione niedrogie zakwaterowanie oraz pomoc w sprawach formalnych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy.

Stawka: 9,50 euro brutto za godz.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie produkcyjnej;
  • układanie składników na chlebie oraz na wrapach;
  • obsługa maszyn takich jak foliownice i krajalnice;
  • utrzymanie porządku na miejscu pracy.

Wymagania:

  • gotowość o podjęcia pracy stałej w Niemczech od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • zwinność, zręczność;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • dobry stan zdrowia;
  • ścisłe przestrzeganie higieny.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie;
  • szkolenia początkowe oraz pomoc we wdrożeniu;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia;
  • początkowo umowa tymczasowa z agencją, następnie zatrudnienie stałe bezpośrednio z firmą.

Jak kandydować:
CV ze zdjęciem oraz kilka słów na temat swojej osoby należy wysyłać pod poniższy adres mailowy.
W tytule maila prosimy zamieścić: „Niemcy praca na produkcji kanapek, Berlin 2016″.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 90756bb8aaf7669c