do ustalenia  €

Dam pracę w Niemczech na magazynie zabawek Kolonia bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Lista: 25 października 2015 00:53

Oferta fizycznej pracy w Niemczech w hurtowni przy zbieraniu zamówień i pakowaniu zabawek. Ogłoszenie z Kolonii od zaraz na magazynie bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na magazynie
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Osoba zatrudniona na danym stanowisku zajmuje się pracami magazynowymi taki jak: zbieranie zamówień, pakowanie towarów, porządkowanie półek, zabezpieczanie transportu itp.

Wymagania:
- zdolność do szybkiego liczenia w pamięci
- wyjazd od Niemiec od zaraz
- zależy nam na kandydatach, którzy odpowiedzialnie podchodzą do zadań
- przestrzeganie określonych zasad
- doświadczenie magazynowe będzie mile widziane
- zaradność, niezawodność, punktualność
- radzenie sobie w stresujących sytuacjach
- elastyczność godzinowa

Oferujemy:
- wspieramy w pierwszych dniach
- pomagamy znaleźć zakwaterowanie
- zdobycie nowego doświadczenia
- satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane na czas
- pomoc polskiego opiekuna

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszenia na maila: Beschaftigung@germanymail.com z tematem: „Praca w hurtowni zabawek, Kolonia”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-kolonia/

ID Ogłoszenia: 16562c1e3f2a507