€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na magazynie zabawek Kolonia bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 25 października 2015 00:53

Oferta fizycznej pracy w Niemczech w hurtowni przy zbieraniu zamówień i pakowaniu zabawek. Ogłoszenie z Kolonii od zaraz na magazynie bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na magazynie
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Osoba zatrudniona na danym stanowisku zajmuje się pracami magazynowymi taki jak: zbieranie zamówień, pakowanie towarów, porządkowanie półek, zabezpieczanie transportu itp.

Wymagania:
– zdolność do szybkiego liczenia w pamięci
– wyjazd od Niemiec od zaraz
– zależy nam na kandydatach, którzy odpowiedzialnie podchodzą do zadań
– przestrzeganie określonych zasad
– doświadczenie magazynowe będzie mile widziane
– zaradność, niezawodność, punktualność
– radzenie sobie w stresujących sytuacjach
– elastyczność godzinowa

Oferujemy:
– wspieramy w pierwszych dniach
– pomagamy znaleźć zakwaterowanie
– zdobycie nowego doświadczenia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane na czas
– pomoc polskiego opiekuna

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszenia na maila: Beschaftigung@germanymail.com z tematem: „Praca w hurtowni zabawek, Kolonia”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-kolonia/

ID ogłoszenia: 16562c1e3f2a507