€ 8,80 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 1 listopada 2015 01:26

Od zaraz zatrudnimy magazynierów bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech (Berlin) na magazynie w drogerii przy zbieraniu zamówień. Oferta na 2 miesiące z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,80 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– wszystkie czynności wykonywane są na magazynie z produktami drogeryjnymi
– zbieranie zamówień
– kompletowanie towarów zamawianych przez klientów drogą elektroniczną
– przygotowanie paczek do wysyłki
– prowadzenie prac inwentaryzacyjnych (gdy zajdzie taka potrzeba)

Wymagania:
– dobra pamięć
– możliwość podjęcia pracy do drugiego stycznia
– punktualne stawianie się w pracy
– wykonywanie swoich obowiązków w sposób staranny
– niezawodność
– mile widziane są osoby posiadające doświadczenie magazynowe

Oferujemy:
– pracę od zaraz na 2 miesiące
– konkurencyjne stawki godzinowe
– darmowe zakwaterowanie
– jasne warunki zatrudnienia
– zapoznanie z pracownikami
– pomoc w pierwszych dniach
– wsparcie polskojęzycznego opiekuna zmiany

Aplikacja:
Prosimy przesyłać zgłoszenie wraz z dołączoną odpowiednią klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: polnische-arbeiter@clerk.com w temacie należy wpisać: Niemcy praca na magazynie w drogerii, Berlin.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-magazynie-w-drogerii-od-zaraz-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 77756355d7a0b152