€ 14 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy przy sprzątaniu klubu fitness i siłowni w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 4 września 2018 18:58

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu klubu fitness i siłowni. Zatrudnienie w Kolonii z dobrymi zarobkami dla osób dokładnych i porządnych. Podstawowa znajomość języka jest wymagana.

Miejsce pracy: Kolonia.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Stawka godzinowa: 14 euro brutto.

Start: od zaraz.

Obowiązki:

  • sprzątanie sal fitness klubu;
  • utrzymanie porządku na siłowni;
  • porządkowanie i dezynfekcja łazienek oraz pryszniców;
  • dbałość czysty wygląd pomieszczeń.

Od kandydatów wymagamy:

  • umiejętności pracy w szybkim tempie;
  • ważnego zaświadczenia o niekaralności;
  • braku nałogów;
  • podstawowej znajomości języka niemieckiego;
  • dokładności i poczucia estetyki;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy sprzątaniu.

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego opiekuna na początku;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • premie uznaniowe dla najdokładniejszych i najbardziej wydajnych pracowników.

Aplikacje:

CV ze zdjęciem oraz kilka słów na temat swojej osoby prosimy przesyłać pod adres neuearbeit@berlin.com.

W aplikacji musi znajdować się klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych.

W tytule maila należy wpisać: „Sprzątanie siłowni i klubu fitness, Kolonia wrzesień 2018”.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-przy-sprzataniu-silowni-i-klubu-fitness-od-zaraz-w-kolonii/

ID ogłoszenia: 9855b8e7f071ae5b