€ od 1500-2000 euro netto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy regipsach w budownictwie Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 9 marca 2014 21:51

Szukamy pracowników do fizycznej pracy w Niemczech w budownictwie na stanowisku monter płyt K-G (kartonowo-gipsowych). Oferta na budowie w Bremen przy regipsach.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: od 1500-2000 euro netto

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za montaż ścian i sufitów z suchych tynków.

Wymagania:
– doświadczenie na tym stanowisku konieczne
– osoba zdrowa, wytrzymała fizycznie
– język niemiecki w stopniu komunikatywnym
– szybkość i dokładność w wykonywaniu zadań
– posiadanie samochodu wymóg konieczny

Oferujemy:
– pracę z możliwością wyrobienia nadgodzin
– umowę o pracę na dłuższy okres
– dobrą płacę
– możliwość dłuższej współpracy
– premię i dodatki
– zakwaterowanie
– ubezpieczenie
– zwrot poniesionych wszelkich kosztów za wynajem mieszkania, dojazd do Niemiec i miejsca pracy.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV najlepiej w języku niemieckim z dołączoną klauzulą poufności i potwierdzeniem kwalifikacji zawodowych na adres: maja.koyro@jit-web.de w tytule proszę wpisać „monter pyt gipsowych”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-w-budownictwie-dla-polakow-monter-regipsow-bremen/

ID ogłoszenia: 872531c40c3de3e5