€ 1720 euro/m-c brutto

Dam pracę w Niemczech dla par na produkcji kanapek bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 00:49

Oferta pracy w Niemczech skierowana do 8 osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie możliwe dla par w Kolonii na produkcji kanapek, tortilli, wrapów oraz tacos.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1720 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 8

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu kanapek i wrapów
  • do zadań pracownika będzie należało mycie owoców i warzyw oraz robienie sosów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości oraz pakowanie wyrobów

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zdolność pracy w grupie
  • odpowiedzialność i staranność
  • dobra organizacja
  • gotowość zastosowania się do przepisów BHP

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym, również w nocy
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • premie i dodatki
  • szansę stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników
  • zamieszkanie odpłatne, za pokój dla jednej osoby – 250 euro miesięcznie, dla 2 – 350 oraz 3 – 400

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim wraz ze zdjęciem na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „produkcja-kanapek/04/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-dla-par-kolonia/

ID ogłoszenia: 15858ee83456a9d6