€ 1650 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca bez znajomości języka produkcja jogurtów od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2016 21:44

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków. Fabryka jogurtów przyjmie osoby na produkcję od zaraz, bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 1650 euro brutto za miesiąc.

Zadania na stanowisku:

  • kontrolowanie wskaźników maszyn produkcyjnych;
  • bieżąca kontrola jakości;
  • obsługiwanie prostych maszyn po przeszkoleniu;
  • zadania zlecane przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dobra organizacja obowiązków;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • punktualność, niezawodność.

Zapewniamy:

  • składki oraz ubezpieczenia;
  • płatne zakwaterowanie;
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach;
  • przeszkolenie wstępne;
  • pomoc polskiego rezydenta w sprawach urzędowych;
  • przyjazne środowisko i miłą atmosferę.

Aplikacje:
Zgłoszenia zawierające dopisek: „Niemcy praca na produkcji jogurtów, Monachium” prosimy wysyłać pod adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane przez nas aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-monachium-produkcja-jogurtow/

ID ogłoszenia: 207570519d796913

5 komentarzy na “Niemcy praca bez znajomości języka produkcja jogurtów od zaraz Monachium”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą przy produkcji jogurtów. Z zawodu jestem cukiernikiem, niepalący, punktualny, samodzielny,prawo jazdy kat B, szybko się uczę,praca na zmiany nie stanowi dla mnie żadnego problemu.Wysłałem już do Państwa swoje CV. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 728356130. Pozdrawiam Paweł Szymkowiak

  2. Andżela, pilnie szukam pracy!!!! na 10 kwietnia 2016 @ 18:55

    Witam, proszę o kontakt telefoniczny +48 726 724 781
    Bardzo pilnie poszukuje pracy od zaraz, zaczeła bym od poczatku maja.
    Miałabym rowniez osobe chetna która mogła by też u państwa pracować jeżeli byłaby taka możliwość, bardzo proszę o kontajt. Pozdrawiam Andżelika Tyma

  3. Praca Monachium na 13 kwietnia 2016 @ 16:35

    Jestemzainteresowana praca od zaraz proszę o kontakt tel 782490843

  4. witam podejme prace przy pakowaniu pralinek moj kontakt 781411733

  5. Monika Czopek na 15 sierpnia 2016 @ 19:26

    Witam. Obecnie przebywam na terenie N pracuje w firmie HTM GmbH. Jestem zainteresowana ofertą pracy kontakt telefoniczny 536710612 lub 15235206651