€ 1460 euro miesięcznie brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz Berlin na magazynie z książkami i płytami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2016 20:28

Magazyn z książkami oraz elektroniką zatrudni pracowników od zaraz do pakowania i kompletowania zamówień. Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka dla Polaków. Zapewniamy wsparcie w znalezieniu lokum oraz załatwieniu spraw formalnych.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Miejsce: Berlin.

Zarobki: 1460 euro za miesiąc.

Numer referencyjny: magazyn4/16.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień klientów;
  • pakowanie oraz zabezpieczanie towaru;
  • praca odbywa się na hali magazynowej ze sprzętem elektronicznym, książkami, gadżetami itp.

Oczekiwania:

  • dobra organizacja pracy własnej;
  • zdolność do działania w zespole;
  • sumienne podejście do obowiązków;
  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność samodzielnego decydowania;
  • prawo jazdy kat.B i własny samochód;
  • motywacja do pracy;
  • wysoka kultura osobista.

Zapewniamy:

  • pomoc w znalezieniu mieszkania;
  • szkolenie wstępne;
  • możliwość awansu;
  • legalną umowę o pracę.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres mailowy:

dringende@europe.com

W tytule prosimy wpisać numer referencyjny. Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas zgłoszenia, które będą spełniały nasze oczekiwania.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-z-ksiazkami-i-plytami/

ID ogłoszenia: 876571799e70c649