€ 6,40 euro za godzinę brutto

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach szparagów bez języka Hesja marzec 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hesja
  • Opublikowany: 27 stycznia 2016 15:39

Atrakcyjna oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Hesji bez znajomości języka od początku marca 2016, na dużym gospodarstwie rolnym.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Wynagrodzenie: 6,40 euro za godzinę brutto.

Miejsce pracy: Niemcy, Hejsa.

Obowiązki na stanowisku:
głównym zadaniem będzie zbieranie szparagów na polu, a także ich sortowanie i pakowanie.

Wymagamy:

  • dyspozycyjności do pracy od marca 2016;
  • dobrego stanu zdrowia;
  • sprawności fizycznej a szczególnie manualnej;
  • zdyscyplinowania i nastawienia na cel;
  • umiejętności szybkiej pracy;
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy zbiorach.

Oferujemy:

  • dobrą stawkę godzinową;
  • pracę od poniedziałku do soboty;
  • tanie zakwaterowanie w cenie 3,09 euro za dobę;
  • możliwość nadgodzin.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji w języku niemieckim na adres mailowy:

bauerhorn@gmx.de

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-szparagow-od-marca-2016-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-hesja/

ID ogłoszenia: 40856a8d9b237a39