€ akord

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek od zaraz Leverkusen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leverkusen
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2017 23:46

Szukamy chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Od zaraz zatrudnimy kandydatów bez znajomości na plantacji z okolic Leverkusen.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: okolice Leverkusen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: stawka akordowa 8 euro za godzinę przy zbiorach 14 kg owoców/h

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie truskawek na polu

Wymagania:

  • chętnie zatrudnimy kobiety
  • możliwość podjęcia pracy tymczasowej w Niemczech
  • dobra kondycja
  • wytrzymałość i siła fizyczna
  • mile widziane doświadczenie przy zbiorach

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o niemiecką umowę na czas określony
  • zatrudnienie od zaraz do połowy czerwca 2017
  • zapewnione na miejscu płatne zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych za 4,40 euro dziennie

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

topjob@onet.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/leverkusen-od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-truskawek/

ID ogłoszenia: 89158ff9364c037f