€ akord

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory truskawek Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2017 01:52

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz możliwość zatrudnienia dla kobiet w Kolonii przy zbiorach truskawek gruntowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: stawka akordowa – co najmniej 0,7 euro za kilogram owoców

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie truskawek gruntowych
  • inne zlecone obowiązki

Wymagania:

  • preferowane osoby ze statusem studenta, emeryta, rencisty lub osoby zgłoszonej do ubezpieczenia przez członka rodziny
  • gotowość do wyrabiania limitów dziennych
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość i sumienność
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • prace dla kobiet, par oraz grup
  • dużą liczbę godzin pracy w zależności od warunków atmosferycznych
  • możliwość otrzymania zaliczki raz na tydzień w wysokości 100 euro
  • bezpłatny internet
  • komplet pościeli
  • zapewnione zakwaterowanie w 3-4 osobowych kontenerach z dostępem do pralki, lodówki, oraz łazienki za 8,60 euro dziennie
  • transport do pracy
  • dobre zarobki wypłacane na konto
  • możliwość wykupienia polisy, opieki biura oraz biletu za 430 euro

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

niemcy@bispol.com z dopiskiem ” Truskawki Niemcy”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-niemcy-praca-sezonowa-dla-kobiet-i-par-przy-zbiorze-truskawek/

ID ogłoszenia: 50459a487ac11699