€ na akord

Dam pracę w Niemczech dla kobiet zbiory pieczarek bez języka Uckermark

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Uckermark
  • Opublikowany: 6 listopada 2014 01:02

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach pieczarek. Ogłoszenie z Uckermark dla kobiet bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru pieczarek

Miejsce pracy: Uckermark

Wynagrodzenie: stawki akordowe

Obowiązki:

  • Praca fizyczna w pozycji stojącej przy zbiorach pieczarek i pakowaniu ich.

Oczekiwania:

  • wiek 18-50
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej
  • pożądane zgłoszenia od kobiet
  • szybkość i zdyscyplinowanie
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • zwinność, sprawność fizyczna

Zgłaszać się prosimy osoby z województw: zachodniopomorskie oraz lubuskie

Oferujemy:

  • pracę sezonową
  • pracodawca zapewnia płatne miejsce zamieszkania
  • stawki akordowe
  • zatrudnienie dla kobiet

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:
00494473941233

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-przy-zbiorze-pieczarek-bez-znajomosci-jezyka-dla-kobiet-uckermark/

ID ogłoszenia: 459545ab3a2ddbfe

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech dla kobiet zbiory pieczarek bez języka Uckermark”

  1. Witam mam 20 lat.Pracowałam w Niemczech przy zbiorach na akord.Jestem zwinna i szybko wykonuje powierzone obowiazki.Wybierajac mnie będziecie mieli pewność ze jestem bardzo sumienną i dokładną pracowniczką
    Bardzo proszę o kontakt
    Pozdrawiam Anna

  2. Jestem z lubelskiego ale bardzo mnie interesuje ta oferta

  3. jestem z wolsztyna gdzie juz 12 lat pracuje przy zbiorze grzybów jestem zainteresowana oferta pracy prosze o kontakt 609 399 193