€ 1000 Euro netto

Niemcy praca dla kobiet od zaraz przy sprzątaniu pokojówka Koblencja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koblenz
  • Opublikowany: 27 października 2013 23:49

Hotel z Koblencji pilnie poszukuje kobiet do pracy na stanowisku pokojówka. Praca w Niemczech dostępna od zaraz przy sprzątaniu pokoi gościnnych oraz części Spa. Oferta z zakwaterowaniem i wyżywieniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce: Koblenz, Niemcy

Wynagrodzenie: 1000 Euro netto

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Praca w Hotelu przy sprzątaniu części wspólnych , holi, korytarzy, części SPA oraz pokoi gościnnych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka kultura osobista
  • miła aparycja
  • dobra znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
  • Zamieszkanie oraz pełne wyżywienie zapewnia pracodawca
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: justyna.morozowska@aicrecruitment.pl

źródło:

ID ogłoszenia: 7125267badf079b7

1 odpowiedź na “Niemcy praca dla kobiet od zaraz przy sprzątaniu pokojówka Koblencja”

  1. Witam jestem zainteresowana tą pracą,jestem miłą osoba .potrafię dostosować się do otoczenia.prace mogłabym zacząć od zaraz tel+48691313763 proszę o kontakt…Pozdrawiam