€ na akord

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach warzyw Berlin 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 7 maja 2015 02:08

Szklarnia z Berlina poszukuje pracowników fizycznych do zbioru papryki, pomidorów i ogórków. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od maja 2015 na okres 3 miesięcy. Oferta bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Termin: od maja na 3 miesiące

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązują stawki akordowe

Obowiązki:

  • Pracownik będzie wykonywał prace polegające na zbiorach i uprawie warzyw szklarniowych.
  • W szklarni do której poszukujemy pracowników uprawiane są warzywa takie jak: pomidory, papryka i ogórki.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość pozostania w Niemczech na 3 miesiące
  • bardzo dobra kondycja i siła fizyczna
  • obowiązkowość
  • wytrzymałość fizyczna
  • bezkonfliktowość
  • duża motywacja do podjęcia pracy fizycznej za granicą kraju

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące
  • opłacone ubezpieczenie na czas trwania pobytu
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • możliwość wykupienia jednego posiłku dziennie
  • zamieszkanie płatne w wysokości 2,50 euro dziennie

Aplikacja:

Zgłoszenie z CV oraz aktualną fotografią należy przesłać na adres:

  •  einfach-losungen@germanymail.com

W tytule wiadomości prosimy umieścić:  „Praca przy zbiorach warzyw, Berlin. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-2015-przy-zbiorach-warzyw-od-maja-2015/

ID ogłoszenia: 571554aa25f7522b

1 odpowiedź na “Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach warzyw Berlin 2015”

  1. krystian na 7 maja 2015 @ 20:29

    witam jestem zainteresowany oferta. proszę o kont. 513 107 069