€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji opakowań bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 20 listopada 2014 21:07

Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji opakowań kartonowych w drukarni mieszczącej się w Hamburgu. Oferta bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik drukarni

Miejsce pracy: Hamburg

Zarobki: 8,50 euro brutto/h po nowym roku

Obowiązki:

  • Stanowisko dotyczy pracy na produkcji opakowań kartonowych.
  • Zatrudnienie odbywać się będzie przy odpowiednim drukowaniu, mechanicznym cięciu i sklejaniu arkuszy na potrzeby przemysłu farmaceutycznego.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie kontrolować jakość wytwarzanych produktów.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie przy pracy w drukarni
  • zaletą będzie wykształcenie kierunkowe
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • precyzyjność
  • spostrzegawczość oraz zręczność
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • brak nałogów ( w pracy nie ma przerw na papierosa!)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego na każdym możliwym poziomie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 4 miesiące z możliwością przedłużenia umowy na stałe (przedłużenie wyłącznie dla najlepszych pracowników)
  • zapewnione płatne zamieszkanie w dobrych warunkach, koszt w wysokości 185 euro będzie pobierany z pensji
  • zaliczki możliwe do pobierania raz w tygodniu
  • nadgodziny płatne są w wysokości 10 GBP za każdą nadwyżkową godzinę

Aplikacja:
W zgłoszeniu które państwo do nas prześlecie drogą mailową należy zamieścić CV. Wiadomość prosimy zatytułować: DG/098/14
kontakt mailowy: dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/hamburg-praca-w-niemczech-na-produkcji-opakowan-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-i-doswiadczenia/

ID ogłoszenia: 471546dec94a2cae