€ 11.10 euro brutto/h plus dieta

Oferta fizycznej pracy w Niemczech w budownictwie od zaraz murarz Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Opublikowany: 8 czerwca 2014 23:27

Zatrudnimy pilnie pracownika fizycznego of zaraz do firmy budowlanej na stanowisku murarz. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz w Ulm przy stawianiu ściań.

Stanowisko: Murarz

Lokalizacja: Ulm

Zarobki: stawka godzinowa to 11.10 euro brutto, do tego dla każdego pracownika przysługuje dieta w wysokości 30 euro netto dziennie

Obowiązki:

  • Praca polegać będzie na samodzielnym stawianiu ścian, przygotowaniu zapraw i innych zadaniach budowlanych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość przyjazdu samochodem
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy murarza
  • fachowość, dokładność
  • brak nałogów
  • możliwość i chęć wypracowywania nadgodzin
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • liczne nadgodziny
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • praca na umowie niemieckiej

Aplikacja:
Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń na podany poniżej adres

  • adres e-mail: rekrutacja@polenpersonal.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/murarz-pilne-u-l-m-2371490.html

ID ogłoszenia: 6595391c72e1fcf4