€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na budowie – kafelkarz Augsburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Opublikowany: 22 września 2016 12:57

Od zaraz poszukiwani budowlańcy – kafelkarze do zatrudnienia w Augsburgu przy układaniu płytek i kafelków. Aktualna oferta pracy w Niemczech w budownictwie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce: Augsburg

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • do zadań pracownika należy wyrównywanie ścian i podłóg, kładzenie płytek i kafelków, a następnie fugowanie

Wymagania:

  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • transport do Niemiec swoim autem
  • posługiwanie się językiem niemieckim na poziomie dobrym
  • doświadczenie w pracy kafelkarza lub glazurnika
  • kompetentność, solidność i pracowitość

Oferujemy:

  • legalną umowę na niemieckich warunkach
  • wysokie zarobki, dodatki oraz premie okolicznościowe
  • możliwość skorzystania pakietu świadczeń socjalnych
  • pracę na dobrych i stabilnych warunkach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zainteresowani naszą ofertą, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi na adres: Niemcy@euro-labora.com
Koniecznie prosimy zamieścić dokładny opis posiadanego doświadczenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-kafelkarz-glazurnik-augsburg/

ID ogłoszenia: 60057e3b583d0808