€ 1750 euro/m-c brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz na magazynie RTV bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 18 lipca 2017 21:01

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla 2 kandydatów bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia na magazynie ze sprzętem RTV z Kolonii przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 1750 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie głównie polegała na realizacji zamówień z użyciem skanera oraz wózka paletowego
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wysyłką towarów do sklepów oraz przyjmowaniem zwrotów
  • zadaniem pracownika będzie załadunek i rozładunek dostaw

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie magazynowe
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe
  • możliwość podjęcia pracy w trybie natychmiastowym
  • status osoby niekaranej
  • staranne i dokładne wykonywanie obowiązków
  • sumienność oraz rzetelność

Oferujemy:

  • legalną pracę poprzez agencję na okres 6 miesięcy
  • możliwość stałego zatrudnienia od lutego 2018 bezpośrednio u pracodawcy
  • wypłaty na konto zawsze w terminie
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • pokrycie części kosztów zamieszkania przez pracodawcę, opłata ponoszona przez pracownika będzie wynosiła 100 euro
  • miesięcznie plus media

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV ze zdjęciem należy wysyłać na adres:

neuearbeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-magazynie-rtv-z-kolonii-bez-znajomosci-jezyka-niemieckiego/

ID ogłoszenia: 699596e65813d4c2