13 euro/h brutto €

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Lista: 5 marca 2017 03:40

Szukamy chętnych do zatrudnienia w klinice stomatologicznej z Hamburga. Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu dla kandydatów z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 13 euro za godzinę pracy brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na dbaniu o porządek w klinice
  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie toalet, gabinetów, recepcji oraz poczekalni
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się myciem podłóg, wycieraniem kurzy, włączaniem urządzeń oraz dokładaniem środków higienicznych

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dobra organizacja pracy
  • dokładność i staranność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu dokumentów
  • stałą pracę dla najlepszych pracowników
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • dużą ilość godzin
  • szkolenia wprowadzające
  • wsparcie w znalezieniu lokum
  • opiekę konsultanta

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Od zaraz sprzątanie kliniki stomatologicznej, Hamburg”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-kliniki-stomatologicznej-praca-w-niemczech-od-zaraz-hamburg/

ID Ogłoszenia: 67258b4d9d0f1a43

402 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj