€ 1700-1900 euro/m-c brutto

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka wykładanie towaru od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 29 grudnia 2016 22:53

Hipermarket z Dortmundu pilnie potrzebuje osób do wykładania towaru na półki. Od zaraz możliwa praca w Niemczech dla pracowników bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Dortmund

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 1700 do 1900 euro miesięcznie w zależności od poziomu języka

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w sklepie wielkopowierzchniowym należącym do dużej sieci polegająca na dokładaniu i porządkowaniu towarów na półkach
  • po nowym roku pomoc przy inwentaryzacji

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym, także na noc
  • dobre zorganizowanie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • niekaralność
  • dokładność i staranność
  • motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie z okresem próbnym, następnie możliwa stała umowa
  • możliwość bezpłatnej nauki języka niemieckiego przez internet
  • atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkami
  • płatne mieszkanie w cenie 200 euro przez 3 pierwsze miesiące zatrudnienia
  • pakiet świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikacje wraz z CV, LM, opisem siebie oraz danymi kontaktowymi należy wysłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „fizycznawsklepie/01/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-wykladanie-towaru-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 56158658e858e4ae