€ netto 100 euro dziennie

Dam sezonową pracę w Niemczech zbiory czereśni bez języka od zaraz Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Opublikowany: 8 czerwca 2016 22:25

Od zaraz zatrudnimy 7 osób bez znajomości języka do zbiorów czereśni w Erfurcie. Niemcy praca sezonowa bez doświadczenia na okres dwóch miesięcy. Zakwaterowanie jest zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Miejsce zatrudnienia: Erfurt.

Wynagrodzenie: 100 euro netto dziennie.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie czereśni z drzewek;
  • czasami praca może wymagać zbiorów na drabinie lub z pomocą chwytaka;
  • praca odbywa się przez 6 dni w tygodniu, jeden jest wolny.

Wymagania:

  • duża pracowitość;
  • sumienność i dokładność;
  • delikatność oraz bycie uważnym;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • duża sprawność fizyczna;
  • mile widziane osoby bez lęku wysokości;
  • zaletą będzie doświadczenie i znajomość języka.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie;
  • bardzo dobre zarobki;
  • przyjazne warunki zatrudnienia.

Aplikacje:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

[ogłoszenie nieaktualne]

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-zbiorze-czeresni-od-zaraz-erfurt/

ID ogłoszenia: 1957589129946e2

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Niemczech zbiory czereśni bez języka od zaraz Erfurt”

  1. Dzień dobry,
    Jeśli ogłoszenie jest jeszcze aktualne jestem zainteresowany ofertą pracy, mam możliwość wyjazdu od zaraz !
    Pozdrawiam.