13,20 euro/h brutto €

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par magazyn AGD od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Lista: 10 września 2017 23:24

Oferujemy pracę w Niemczech na magazynie z AGD dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par możliwe od zaraz w hurtowni z Bremen przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 13,20 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie AGD będzie polegała na zbieraniu towarów na palety zgodnie z zamówieniami sklepów
  • zadania będą wykonywane z użyciem skanera oraz wózka paletowego
  • pracownik będzie odpowiedzialny za prace porządkowe na magazynie

Wymagania:

  • dokładne i sumienne wykonywanie obowiązków
  • status osoby niekaranej
  • szybkie uczenie się
  • nastawienie na osiąganie celów
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • zamieszkanie na miejscu – pokój dla 1 osoby za 200 euro miesięcznie lub 300 euro od pary
  • zatrudnienia na podstawie umowy do końca roku z możliwością przedłużenia współpracy
  • opiekę konsultanta
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • szkolenia dla pracowników
  • możliwość wyrobienia uprawnień na obsługę wózków

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia zawierające CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Magazyn z AGD – Bremen, wrzesień 2017

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-z-agd-bez-jezyka-bremen/

ID Ogłoszenia: 79459b44a12ce9b5