12 euro/h brutto  €

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy przeprowadzkach bez języka Lipsk od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Lista: 4 października 2015 17:29

Od zaraz zatrudnimy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Ogłoszenie z Lipska bez znajomości języka niemieckiego. Zapewniamy dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Lipsk
Wynagrodzenie: 12 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: przeprowadzki/10/15

Zadania:
- do obowiązków pracownika należy przewiezienie mebli z punktu A do punktu B
- rozkładanie mebli i pakowanie ich do kartonów
- zabezpieczanie sprzętów przed uszkodzeniem
- załadunek i rozładunek rzeczy
- pomoc przy wnoszeniu mebli oraz ich montowanie

Wymagania:
- wytrzymałość fizyczna
- zdolność do szybkiej nauki
- odpowiedzialne podejście do zadań
- zatrudniamy jedynie kandydatów niekaranych
- chęć podjęcia pracy za granicą
- należy stawiać się w pracy zawsze na czas
- zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- dobre wynagrodzenie wypłacane na czas
- oferujemy możliwość wyrobienia nadgodzin
- wspieramy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
- każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
- odprowadzanie składek
- podniesienie swoich kompetencji

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV na maila: Leiharbeiter@solution4u.com w temacie należy wpisać numer referencyjny: przeprowadzki/10/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pomocnik-przy-przeprowadzkach-fizyczna-praca-niemcy-od-zaraz-bez-jezyka-lipsk/

ID Ogłoszenia: 31256113d6800750

1 Odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech przy przeprowadzkach bez języka Lipsk od zaraz”

  1. Witam byłbym zainteresowany państwa ofertą pracy mam 24 lata obecnie pracuje w Stuttgarcie posiadam prawo jazdy kat B i własny samochód proszę o kontakt telefoniczny pod nr. +4915171016868 lub +48531089027 z góry dziękuję :)