€ 9,20 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech na magazynie dla par bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 15 listopada 2015 20:45

Magazyn z Bremen oferuje zatrudnienie pracownikom fizycznym bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech dla par na magazynie przy zbieraniu zamówień internetowych.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 9,20 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: fizycznarozladunek/11/15

Zadania:
Wszystkie czynności będą wykonywane na magazynie należącym do księgarni internetowej zajmującej się sprzedażą książek, czasopism, gadżetów czy artykułów dla dzieci. Pracownik ma za zadanie zbierać zamówienia i przygotowywać paczki do wysyłki.

Wymagania:
– samodzielne znalezienie sobie zakwaterowania
– sprawne obsługiwanie komputera i Internetu
– kandydaci z doświadczeniem są mile widziani
– możliwość podjęcia pracy stałej
– dokument potwierdzający niekaralność
– możliwość rozpoczęcia pracy w parze

Oferujemy:
– pracę dla par
– zdobycie nowych, ciekawych kwalifikacji
– wprowadzenie w pierwszych dniach
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty
– możliwość odprowadzania składek
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– niemiecką umowę
– najlepszym pracownikom zaoferujemy pracę na stałe

Aplikacja:
Pary prosimy o przesyłanie wspólnych zgłoszeń w formie CV + LM na maila: arbeiteinstellen@job4u.com z tematem: Magazyn księgarni internetowej, Bremen.
Należy dołączyć zgodę o przetwarzaniu danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-w-ksiegarni-internetowej/

ID ogłoszenia: 2885648dee4355f8