€ 11,84 € brutto/h + zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka Berlin przy pakowaniu kawy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 4 września 2018 19:03

Atrakcyjna praca w Niemczech do podjęcia od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu kawy. Oferta z Berlina z zakwaterowaniem bezpłatnym dla osób odpowiedzialnych i zwinnych.

Stanowisko: Pakowacz.

Miasto: Berlin.

Start: od zaraz.

Wynagrodzenie: 11,84 euro za godzinę brutto.

Obowiązki na stanowisku:

  • pakowanie zestawów promocyjnych składających się z kubka i kawy;
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy;
  • inne zadania zlecone przez kierownika produkcji;
  • przestrzeganie procedur obowiązujących w zakładzie.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności;
  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • sprawność fizyczna;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • pomoc w organizacji przejazdu do Niemiec;
  • umowę o pracę na 3 miesiące;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • zakwaterowanie bezpłatne w pensjonacie pracowniczym.

Zgłoszenia:
Aplikacje, najlepiej w języku niemieckim, prosimy wysyłać pod adres dringende-arbeit@europe.com

W tytule maila należy wpisać: „Niemcy praca pakowanie kawy, Berlin wrzesień_18”

Prosimy zawrzeć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-kawy-berlin/

ID ogłoszenia: 3485b8e7abf44620