€ 1400 -1950 euro

Oferta pracy w Niemczech przy naprawie palet bez języka Gotha od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Opublikowany: 6 marca 2016 19:24

Dam od zaraz fizyczną pracę w Niemczech przy regeneracji i naprawie palet. Zatrudnienie w Gotha dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Od pracowników wymagamy posiadania rocznego doświadczenia na danym stanowisku.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Gotha
Wynagrodzenie:  1400 -1950 euro
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik ręcznie naprawia palety przy użyciu udostępnionych na miejscu elektornarzędzi.

Wymagania:
– zdolność do pracy w systemie dwuzmianowym
– roczne doświadczenie na danym stanowisku
– posiadanie prawa jazdy
– przyjazd samochodem będzie mile widziany
– wytrzymałość fizyczna
– zatrudnienie dla osób niekaranych
– gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę
– możliwość pozostania w Gotha na dłużej
– punktualne stawianie się w pracy
– niezawodność
– zaradność

Oferujemy:
– podniesienie swoich kwalifikacji
– zdobycie nowych referencji
– podpisanie umowy o pracę
– start od zaraz
– wolne 4 miejsca
– dobre wynagrodzenie
– najlepszym pracownikom oferujemy premie

Aplikacja:

Wszystkie zgłoszenia proszę kierować na maila: d.dusza@personnel-international.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 94956dc7601f0efd

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech przy naprawie palet bez języka Gotha od zaraz”

  1. jestem zainteresowany oferta przy naprawie i zbijaniu palet w niemczech gdzyz mzm doswiadczenie na podobnych stanowiskach.