8,72 euro/h brutto  €

Bez języka Niemcy praca w Berlinie dla par na produkcji dań gotowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Lista: 22 września 2015 22:05

Zatrudnimy od zaraz pary do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej dań gotowych. Oferta z Berlina bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zależy nam na kandydatach zdrowych z wyrobioną, aktualną książeczką sanitarną.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,72 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik zajmować się będzie produkowaniem dań gotowych. Zadanie jakie będzie wykonywać to między innymi:
- przygotowanie odpowiednich składników i ich mieszanie
- pakowanie produktów
- mycie i krojenie warzyw, owoców, mięsa itp.
- kontrolowanie jakości produktów
- obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali po przeszkoleniu

Wymagania:
- dbanie o higienę osobistą
- posiadanie aktualne książeczki sanitarnej
- dobre zdrowie
- siła fizyczna
- zmotywowanie do wykonywania danych czynności
- radzenie sobie ze stresem
- zatrudniamy jedynie pary

Oferujemy:
- zapewniamy niezbędne szkolenia (w języku niemieckim)
- zdobycie nowego doświadczenia
- dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze o czasie
- przyjazną atmosferę
- pomoc w pierwszych dniach
- pracę bez konieczności znajomości języka niemieckiego
- na miejscu pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie zgłoszenia na maila: Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-dan-gotowych-bez-jezyka-berlin/

ID Ogłoszenia: 8335601a66cbfc37

1 Odpowiedź na “Bez języka Niemcy praca w Berlinie dla par na produkcji dań gotowych”

  1. marta Andrzej na 24 września 2015 @ 22:34

    Witamy jestesmy zinteresowani Państwa ofertą pracy prosimy o kontakt marta 693 648 151 i Andrzej 572160008 spełniamy państwa warunki i mieszkamy jakieś 150 km od Berlina