€ 8,72 euro/h brutto

Bez języka Niemcy praca w Berlinie dla par na produkcji dań gotowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 22 września 2015 22:05

Zatrudnimy od zaraz pary do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej dań gotowych. Oferta z Berlina bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zależy nam na kandydatach zdrowych z wyrobioną, aktualną książeczką sanitarną.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,72 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik zajmować się będzie produkowaniem dań gotowych. Zadanie jakie będzie wykonywać to między innymi:
– przygotowanie odpowiednich składników i ich mieszanie
– pakowanie produktów
– mycie i krojenie warzyw, owoców, mięsa itp.
– kontrolowanie jakości produktów
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali po przeszkoleniu

Wymagania:
– dbanie o higienę osobistą
– posiadanie aktualne książeczki sanitarnej
– dobre zdrowie
– siła fizyczna
– zmotywowanie do wykonywania danych czynności
– radzenie sobie ze stresem
– zatrudniamy jedynie pary

Oferujemy:
– zapewniamy niezbędne szkolenia (w języku niemieckim)
– zdobycie nowego doświadczenia
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze o czasie
– przyjazną atmosferę
– pomoc w pierwszych dniach
– pracę bez konieczności znajomości języka niemieckiego
– na miejscu pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie zgłoszenia na maila: Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-dan-gotowych-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 8335601a66cbfc37

1 odpowiedź na “Bez języka Niemcy praca w Berlinie dla par na produkcji dań gotowych”

  1. marta Andrzej na 24 września 2015 @ 22:34

    Witamy jestesmy zinteresowani Państwa ofertą pracy prosimy o kontakt marta 693 648 151 i Andrzej 572160008 spełniamy państwa warunki i mieszkamy jakieś 150 km od Berlina