€ 1650 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca fizyczna od zaraz bez znajomości języka magazyn odzieży Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brunszwik
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2016 19:12

Magazyn z odzieżą sportową w Brunszwiku poszukuje osób do komisjonowania, bez znajomości języka. Fizyczna praca w Niemczech od zaraz dla Polaków z zakwaterowaniem niedaleko miejsca zatrudnienia.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja pracy: Brunszwik.

Pensja miesięczna: 1650 euro.

Zadania na stanowisku:

  • wsparcie bieżących zadań wynikających z pracy magazynu;
  • komisjonowanie towarów;
  • montaż alarmów antykradzieżowych na ubraniach;
  • przygotowanie towaru do wysyłki – pakowanie, zabezpieczanie, etykietowanie;
  • urania są pakowane razem z wieszakami, należy to robić w taki sposób, aby ubrania się nie gniotły.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • elastyczność godzinowa:
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego (choćby podstawowa);
  • umiejętność pracy w warunkach stresowych;
  • dobra organizacja czasu;
  • stan zdrowia, który pozwala na pracę fizyczną.

Oferujemy:

  • pracę zmianową;
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym;
  • premię za nadgodziny oraz zmiany nocne.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać aplikacje pod adres mailowy:

einfach-losungen@germanymail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Niemcy praca na magazynie odzieżowym, Brunszwik. Imię, nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-brunszwik-na-magazynie-z-odzieza/

ID ogłoszenia: 5135720f97ce7e79