€ 12,50-15,50 euro/h brutto

Produkcja czekolady dla par od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Opublikowany: 26 października 2017 23:37

Zatrudnimy od zaraz w fabryce z Hanoweru osoby bez znajomości języka i doświadczenia. Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla par na produkcji czekolad nadziewanych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Hanower, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 12,50 do 15,50 euro za godzinę brutto w zależności od doświadczenia oraz poziomu znajomości języka

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce czekolady w związku z produkcją nowych smaków nadzienia
  • do obowiązków pracownika będzie należało obsługiwanie urządzeń, kontrola jakości oraz pakowanie gotowych wyrobów

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • szybkie uczenie się
  • zdolność pracy w grupie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • zaplecze socjalne
  • zakwaterowanie w cenie 350 euro za parę oraz 250 od osoby miesięcznie
  • dodatki za pracę na zmiany
  • atrakcyjne premie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowany ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji czekolady, Hanower”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-czekolad-hannover/

ID ogłoszenia: 94159f2484474a34