€ 13,50 euro/h brutto

Od zaraz Niemcy praca na budowie przy rozbiórkach bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 01:11

Oferujemy możliwość zatrudnienia na budowie z Kolonii przy rozbiórkach. Od zaraz opcja pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka na około 3-4 miesiące.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 13,50 euro za godzinę plus dieta za każdy dzień pracy w wysokości 20 euro netto

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy rozbiórkach budowlanych na przedmieściach miasta
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wspieranie prac zespołu oraz wykonywanie zleconych zadań
  • pracownik będzie zajmował się m.in. skuwaniem płytek, burzeniem ścianek działowych, demontażem armatury oraz okien i drzwi

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • możliwość zastosowania się do przepisów BHP
  • dostępność od zaraz
  • własne obuwie do pracy na budowie
  • pracowitość i odpowiedzialność
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • ubrania robocze oraz sprzęt do pracy
  • zamieszkanie w hotelu pracowniczym za 180 euro miesięcznie
  • wynagrodzeni8e wypłacane w terminie na konto
  • zatrudnienie na czas określony

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Niemcy praca dla pomocnika budowlanego przy rozbiórkach – imię i nazwisko” na adres e-mail:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-pomocnik-na-budowie-przy-rozbiorkach-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 2585a2875919b780