€ 2500 brutto/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par magazyn słodyczy od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 18 listopada 2022 18:25

Hurtownia z Berlina szuka od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na magazynie słodyczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2500 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako pomocnik magazyniera w hurtowni słodyczy;
  • zbieranie zamówień, pakowanie ich oraz zabezpieczanie i wysyłanie;
  • zadaniem będzie przyjmowanie i rozładowywanie dostaw;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wystawianie dokumentów oraz rozliczanie zwrotów i współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • energiczność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • strój służbowy;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od pary albo 200 € na mc od osoby;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować poprzez formularz na stronie: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-dla-par-na-magazynie-slodyczy-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 9406377bb4c2d1ff