€ 7500-9000 PLN mc

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach kapusty bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 16 października 2019 19:48

Możliwość podjęcia aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach kapusty. Zatrudnienie w Dortmundzie bez znajomości języka dla pracowników sezonowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 7500 – 9000 PLN mc.

Start: od zraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie, oczyszczanie oraz pakowanie kapusty, brokułów i kalafiorów.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie;
  • około 200 godzin pracy w miesiącu;
  • za nadgodziny płacona jest pensja co miesiąc;
  • odprowadzanie składek.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem sezonowej pracy w Niemczech proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 508 604 246.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-kapusty-od-zaraz-dortmund-2019/

ID ogłoszenia: 1905da75bad87a11