€ 8,50 euro brutto/h

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie Brema przy załadunku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Opublikowany: 12 listopada 2013 23:50

Magazyn z Bremy rekrutuje pracowników na stanowiko Magazynier. Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy załadunku i rozładunku towarów oraz innych pracach pomocniczych

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Brema, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Opis stanowiska:

  • zadania fizyczne przy rozładunku u załadunku towarów oraz innych pracach magazynowych
  • Wykonywanie zadań skanerem przy skanowaniu przesyłek kurierskich

Oczekujemy:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie
  • zdolność pracy w grupie
  • skoncentrowanie na wykonanie założonych planów w pracy
  • odpowiedzialność, sumienność, zorganizowanie

Oferta:

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia w Niemczech
  • Zapewniona karta EKUZ, druk A1, ubezpieczenie zdrowotne,
  • zamieszkanie- blisko zakładu pracy
  • nadgodziny oraz praca w nocy są dodatkowo płatne
  • opieka rezydenta

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń spełniających poniższe warunki na adres: joanna.gasiorowska@lseurope.pl

  • CV
  • klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
  • w tytule prosimy wpisać numer referencyjny: MBR/11/13

źródło:

ID ogłoszenia: 100052824d4840f93