€ 1350 euro brutto/mc

Niemcy praca fizyczna dla par bez znajomości języka Monachium sortowanie odzieży

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 7 grudnia 2015 17:21

Dam pracę fizyczną w sortowni z Monachium odzieży używanej dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego od stycznia 2016. Niemcy praca przy sortowaniu ubrań na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Umowa: na 6 miesięcy

Start: od stycznia 2016

Miasto: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: miesięcznie ok. 1350 euro miesięcznie

Obowiązki:

  • Pracownik wykonuje swoje zadania przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej. Zadaniem jest wykonywanie pracy fizycznej polegającej na przesortowaniu odzieży używanej.

Oczekiwania:

  • preferujemy zgłoszenia od par
  • dynamiczne tempo pracy
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, zwinność
  • dobre zdrowie – brak uczuleń ani alergii szczególnie na kurz
  • dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym na pełny wymiar godzinowy
  • zapewnione przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na 6 miesięcy
  • zorganizowane zakwaterowanie, koszt miesięczny to 300 euro lub w przypadku par 450 euro miesięcznie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz zdjęcia na poniższy adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca sortowanie odzieży używanej, Monachium″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-2016-sortowanie-odziezy-uzywanej/

ID ogłoszenia: 4956659b8c61dfc