€ do uzgodnienia

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz dla pomocnika na magazynie Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 01:34

Zatrudnimy pilnie pracownika fizycznego na stanowisko pomocnik na magazynie w Bremen. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy wspieraniu zadań magazynowych.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie

Miejsce pracy: Bremen, Dolna Saksonia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za proste prace magazynowe oraz porządkowe
  • Pomoc we wszelkich pracach magazynowych

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie
  • sumienność oraz rzetelność
  • motywacja

Oferta:

  • umowa o pracę tymczasowa
  • zatrudnienie na dłużej
  • oferta aktualna od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

  • kontakt: Niemcy@gigroup.com

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-w-magazynie-logistycznym-id238286.html

ID ogłoszenia: 41953f144811f7b5

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz dla pomocnika na magazynie Bremen”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy w bremen. Mój nr 502955061