7,42 euro brutto/h €

Od zaraz praca Niemcy na produkcji dla kobiet w zakładzie z Zerbst Anhalt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zerbst/Anhalt
  • Lista: 23 lutego 2014 18:28

Zakład produkcyjny z Zerbst Anhalt poszukuje 4 panie do pracy w Niemczech na produkcji. Zatrudnienie możliwe od zaraz dla kobiet na linii produkcyjnej, kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Miejsce pracy: Zerbst/Anhalt

Zarobki: do uzgodnienia

Praca preferowana dla kobiet

Zadania:

  • praca na linii produkcyjnej
  • wspieranie procesu produkcji
  • kontrola jakości
  • zgłaszanie błędów

Oczekiwania:

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • chęć podjęcia pracy stałej na terenie Niemiec
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferta

  • niemiecka umowa o pracę
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
  • zamieszkanie płatne 150 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na pełny etat 40 h pracy tygodniowo plus możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zapewniona odzież robocza
  • szkolenie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zawierającej Cv wraz z aktualnym zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych na adres: praca@agencjapracy-polonica.pl z dopiskiem pracownik produkcji

możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem: 717237354

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/produkcja-przemysl/pracownik-produkcji-niemcy,616571.html

ID Ogłoszenia: 277530a10f09bf7b

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.