€ 12 Euro brutto/h + 34 Euro diety/d

Tokarz – frezer praca w Niemczech okolice Dortmundu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 14 września 2014 12:49

Rekrutacja do pracy w Niemczech na stanowisko Tokarz – Frezer w okolicach miasta Dortmund. Oczekiwane wykształcenie kierunkowe, doświadczenie oraz znajomość języka.

Agencja pracy Socpol poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku:

Tokarz/frezer

miejsce pracy: cały kraj

Wymagania:
– Wykształcenie zawodowe lub średnie, techniczne,
– Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku,
– Umiejętność odczytywania rysunków technicznych,
– Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych,
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
– mile widziany własny środek transportu.

Obowiązki:
– Obsługa i kontrola systemu maszyny frezującej
– Wprowadzanie drobnych poprawek,
– Odczytywanie rysunku technicznego i instrukcji służbowych w języku niemieckim,
– Wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego.

Oferta:
– Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą,
– Wynagrodzenie 12 Euro brutto/h + 34 Euro diety dziennie
– Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika w wysokości 12-18 Euro dziennie

ID ogłoszenia: 8575411a5ea5df33