€ 14,61 brutto/h + 24 diety dziennie

Dam pracę w Niemczech – Web developer – Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 14 września 2014 12:50

Legalna praca w Niemczech na terenie Kolonii na stanowisko Web Developer z wykształceniem informatycznym lub pokrewnym.

Agencja Pracy Socpol poszukuje kandydatów do pracy na terenie Niemiec na stanowisku:

Web developer

miejsce pracy: Kolonia

Wymagania:
• wykształcenie informatyczne lub pokrewne
• dobra lub bardzo dobra znajomość programowania (x)HTML, Ajax, Css, XML, JavaScript, PHP, Java
• techniczne zrozumienie w dziale E-Commerce oraz doświadczenie w łączeniu gospodarki materiałowej (Material management) za pomocą interfejsów Webservice/SOAP
• mile widziana znajomość oprogramowania Demandware
• zdolności analityczne i komunikatywność
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz dobra znajomość języka angielskiego
• umiejętność samodzielnej pracy
• doświadczenie w obchodzeniu się z implementowaniem rozwiązań internetowych oraz w modelowaniu i programowaniu banku danych

Obowiązki:
• wsparcie zespołu programistów przy dalszej rozbudowie sklepu internetowego
• przygotowywanie, rozwój oraz opieka nad platformą Multi E-Commerce
• uczestniczenie w projektach na ich wszystkich etapach (od designu do technicznego wdrożenia
• umiejętność szybkiego przejmowania inicjatywy, podejmowania decyzji oraz aktywny udział w planowaniu, tworzeniu koncepcji oraz wdrążaniu projektów
• nadzorowanie funkcjonalnego designu, implementowanie nowych funkcji oraz sporządzanie związanej z tym dokumentacji technicznej

Oferta:
• umowa na warunkach niemieckich
• możliwość rozwoju
• atrakcyjne wynagrodzenie 14,61 Euro brutto/h + 24 Euro diety dziennie

Informacje dodatkowe:
CV prosimy kierować na adres: manager@socpol.pl
z zamieszczoną klauzulą o Ochronie Danych Osobowych

ID ogłoszenia: 7685411a4f05bb57

Brak tagów